Biuro Rachunkowe „Włodarczakowie” działalność swoją zapoczątkowało 1 stycznia 1997 roku. Początkowo działało jako Firma Handlowo-Usługowa a od 1 października 1999 roku przyjęło formę spółki cywilnej i dzisiejszą nazwę.

W początkowym okresie siedziba spółki mieściła się w Górze przy ul. Piastów 6, w biurach wynajmowanych od Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólny Dom”; od 1 lipca 2006 roku firma przeniosła się do własnej nowej siedziby przy ul. Świętosławy 1/1. Od początku swojego istnienia nasza firma kładła ogromny nacisk na ciągłe pogłębianie wiedzy, unowocześnianie zaplecza technicznego oraz wdrażanie sprawdzonych systemów komputerowych. Połączenie tych elementów miało kluczowe znaczenie dla właściwego rozwoju firmy jak i jakości świadczonych przez nas usług. W pierwszym roku działalności firma nasza obsługiwała kilkanaście podmiotów gospodarczych, jednak z każdym rokiem liczba obsługiwanych firm rosła, by osiągnąć liczbę ponad 100.

Zdecydowana większość firm, które zdecydowały się na współpracę z naszym biurem zrobiła to z polecenia osób, które już wcześniej stały się naszymi klientami. Świadczy to o zadowoleniu klientów z wykonywanej przez nas pracy oraz o ogromnym zaufaniu jakim nas obdarzyli. Powoduje to jednocześnie, że praca jaką wykonujemy sprawia nam satysfakcję i dzisiaj możemy być dumni z osiągniętego wraz z naszymi partnerami sukcesu.

 

Licencja Ministra  25776/01